U 17 - Přípravné utkání s Al Ahlí Dubai

15.08.2015 22:55

Velmi zajímavého soupeře potkali v přípravě na nadcházející sezónu dorostenci FK Čáslav. Na stadionu ve Vodrantech se totiž utkali s klubem Al Ahlí Dubai.

FK Čáslav – Al Ahlí 2:6 (1:3)

Branky: Semerád, Rolenec

Sestava:  1. pol. : Dostál – Nguyen Hoang Duc, Semerád, Secký, Zdeněk – Masopust, Uher – Kurka, Havrda, Shablystyy – Stiburek

2. pol. : Duras – Jelínek, Semerád, Secký, Havrda – Plíhal R., Stránský, Masopust, Uher – Kozák, Rolenec

Úvod utkání s exotickým soupeřem vyšel domácím náramně – první akci zakončil Semerád – 1:0. Jenže soupeř začal velmi rychle ukazovat své kvality. Výborně kombinoval a individuální kvality jednotlivých hráčů byly vynikající. V 6. minutě al Ahlí vyrovnalo a v 10. min. již šlo do vedení. Poločasové skóre uzavřel soupeř ve 43. min.

I vstup do druhé půle domácím vyšel. Díky brance Rolence snížili domácí na 2:3. Jenže v 52. min. přišla další branka a dubajci přidali ještě další dvě – nejprve v 78. min. a poté v poslední minutě utkání.

„Klukům nemůžu vytknout bojovnost a snahu, ale soupeř byl vynikající. Hrál kombinačně, všechny akce si důkladně připravil. Individuální kvality byly na naše poměry velmi vysoké. Pro nás to byl vynikající test a konfrontace s mezinárodní kopanou.“