U 17 - Z Dobříše se vracíme s bodem

28.04.2015 22:45

Do Dobříše odjel vlivem zranění mladší dorost pouze v jedenácti a tak jsou trenéři s remízou spokojeni.

MFK Dobříš - FK Čáslav  2:2 (0:1)

branky: Vajgl, Plíhal.R

sestava: Brabec - Vavřina, Pavlík, Novák, Čejka - Suchomel, Havrda, Plíhal.R, Petržilka - Vajgl, Koop.J

Do utkání jsme vstoupili výborně, dobrý pohyb, kombinace, bohužel jsme vstřelili pouze jednu branku, kdy se parádně trefil Ondra Vaigl, ostatní šance zůstaly nevyužity. Od 20.minuty domácí postupně hru vyrovnávali a hrálo se převážně mezi vápny. Na každé straně bylo po jedné velké šanci, nejprve trestuhodně minul J.Kopp a minutu před půlí neproměnili ani domácí.
           Do druhé půle vstoupili lépe domácí a měli tři gólové šance, ale proměnili až tu poslední v 60.minutě - 1:1. V 75.minutě se čáslavští opět ujali vedení po dobře zahraném rohu a přesné hlavičce R.Plíhala. Jenže to trvalo pouze dvě minuty a domácí po rychlém brejku vyrovnali. Do konce utkání to ještě před oběma brankami vřelo, ale ani jedno z mužstev nedokázalo strhnout vedení na svojí stranu.
        "Bohužel jsme odjeli k zápasu vinou zranění a nemocí pouze s jedenácti hráči. Myslím, že jsme nepředvedli špatný výkon, bohužel neproměněné šance v úvodu utkání nechaly domácí v zápase. Chtěl bych poděkovat klukům z U15, kteří dnes opět předvedli dobrý výkon.“