U 19 - Masopust zařídil další tři body

23.03.2015 12:40

Starší dorost si připsal povinné vítězství nad soupeřem z Kunic a dál se drží na dostřel čela tabulky.

FK Čáslav – TJ Kunice 1:0 (0:0)

branka: Masopust

Sestava: Kovařík - Macháček, Toman, Basl, Masopust - Richard,Ronovský (38.Petržilka), Havránek, Plíhal (89.Čejka) –Rolenec (84.Semrád), Pavlík

V dalším domácím utkání chtěli starší dorostenci navázat na svůj výkon v Mnichově Hradišti a získat skalp dalšího soupeře - mužstva Kunic.

Začátek utkání tomu napovídal. Domácí si vytvořili tlak a gólman hostí byl v neustálé permanenci. Ve 4.min. vytáhl Ronovského standartku, poté chytil vyložené šance Rolence a Richarda. Tlak domácích zmírnilo zranění Ronovského. Hosté ale během první půle vystřelili na Kovaříka jedinkrát.

Druhý poločas začal stejně jako první s tím rozdílem, že tentokrát byli již domácí gólově úspěšní – standartku zakončil Masopust - 1:0. Nakonec se ukázalo, že to byla branka vítězná, protože následně ani Rolenec a poté ani Richard, který neproměnil pokutový kop, se do střelecké listiny nezapsali. Poslední příležitost měl ještě v devadesáté minutě Semrád, ale skóre se již neměnilo.

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: „Jsem rád,že jsme potvrdili předešlý zápas dalším tříbodovým ziskem. Na druhou stranu to mělo být klidné utkání, ale když neproměníme obrovské šance ani penaltu ... Takto to bylo otevřené až do konce, i když soupeř směrem dopředu příliš nebezpečný nebyl.“