U-19 Starší dorost opět gólově naděloval

19.05.2015 22:19

Do Vodrant přijel nováček z Nového Strašecí a odvezl si sedm branek. Soupeř, který má na jaře velmi doboru bilanci, v Čáslavi neuspěl.

FK Čáslav U19 –TJ Nové Strašecí U 19 7:1 (2:0)

branky domácích: Kokeš 2x,Veselý 2x,Ronovský 2x,Havránek
Sestava: Kovařík - Masopust, Basl, Toman, Macháček (75.Semrád)-Havránek (45.Petržilka), Ronovský (80.Plíhal), Lebduška (45.Pavlík), Veselý- Kokeš, Rolenec

Ve sportovním areálu ve Vodrantech se představil nováček krajského přeboru z Nového Strašecí,který se výsledkově v jarní části soutěže prezentoval vzrůstající formou.

Od samotného úvodu,však aktivita byla patrná na domácím mužstvu,kdy nejprve v 8. min.zahrozil Rolenec, ale ještě bez úspěchu.V 10 min.se již měnilo skóre,kdy po pravé straně zatáhl Veselý a a Kokeš sice nadvakrát,ale přeci jen protlačil míč za záda hostujícího brankáře 1:0.O chvíli později mohl skóre utkání opět navýšit Kokeš,jehož střelu s velkým štěstí brankář zlikvidoval.Ve 22 min se domácí radovali podruhé,po pěkné akci předložil Lebduška Havránkovi,který se nemýlil a zvýšil na 2:0.Hosté hrozili z ojedinělých brejků,kdy ve 30 min,jejich pokus likvidoval Kovařík.V poslední minutě prvního poločasu si spolupráci zopakovali Lebduška s Havránkem,ale tentokrát se skóre zápasu již neměnilo.

Druhou část utkání zahájili lépe hosté,kteří hned v úvodu snížili na hratelných 2:1.Odpověd na tento stav však byla ze strany domácích více než pádná a Ronovský z precizně zahraného trestného kopu zvýšil na 3:1.Další vývoj zápasu ukázal,že toto byla zlomová situace.S chutí hrající Ronovský si v další příležitosti zpracoval míč,způsobem,který se zřídka kdy vidí i v ligových zápasech a nádherně přeloboval brankáře hostů 4:1.S jídlem rostla chuť,hosté v této chvíli již v podstatě rezignovali na přijatelný výsledek a tak Veselý,který nejprve na zadní tyči trefil pouze tyč,byl již ve svém druhém pokusu úspěšný 5:1.Na 6:1 zvýšil svým druhým gólem Kokeš a brankový kolotoč druhého poločasu pečetil svým také druhým zásahem Veselý na konečných 7:1

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: V porovnání se soupeřem z minulého kola bylo Nové Strašecí fotbalovější,především v prvním poločase.Nám se druhá část zápasu golově povedla,rozhodující bylo odskočení na 3:1,poté jsme měli utkání již plně pod kontrolou,což jsme brankově potvrdili.Poslední tři utkání jsme si vylepšili naší střeleckou produktivitu,takže doufáme,že nám tato chuť vydrží i v příštím utkání na horké půdě v Nymburku.