U-19 Starší dorost vrátil Neratovicím podzimní porážku i s úroky

01.06.2015 21:20

Domácí starší dorost po nepovedeném utkání v Nymburku tentokrát bojoval a přehrál soupeře z Neratovic.

FK Čáslav U19 –FK Neratovice-Byškovice U 19 5:1 (2:0)

branky domácích: Richard 2x,Ronovský 2x,Rolenec
sestava: Kovařík- Pavlík, Basl, Toman, Macháček-Petržilka,Richard,Ronovský,Stránský(53.Plíhal)-Rolenec,Havránek

Netradičně v nedělním dopoledni odehráli dorostenci svůj mistrovský zápas,kde měli soupeři z Neratovic co oplácet za podzimní porážku.Úvodních dvacet minut měli domácí optickou převahu,ale vážnější příležitost si nevytvořili.V 22 min. se pěknou střelou ze střední vzdálenosti prezentoval Havránek s kterou měl hostující brankář problémy.Aktivní hra domácích byla korunována úspěchem v 28 min. po sérii standardních situací,se k odraženému míči dostal Richard a otevřel skóre utkání 1:0.O pět minut později se čáslavští radovali podruhé.Precizně provedená standardní situace,do vzduchu se zavěsil Richard a zvýšil na poločasových 2:0.Stav utkání v druhé části se měnil již v 49 min.,střelu Rolence dorazil do sítě Ronovský 3:0.O deset minut později se Ronovský gólově prezentuje podruhé 4:0.Střelecky se nakonec prosazuje i Rolenec 5:0.Čestného úspěchu se dočkali hosté,kteří snižují z pokutového kopu na konečných 5:1.

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: Výsledek vypadá přesvědčivě a je pravdou,že jsem od soupeře očekával trochu větší odpor.Na rozdíl od minulého utkání v Nymburku jsme si šance jednak vypracovali a i gólově zakončili.Dnes to byl kolektivní výkon a zasloužené vítězství