U 19 - V posledním utkání přivezli dorostenci 3 body z Hořovic

FK Hořovicko - FK Čáslav 3:4 (1:3)

branky: 1' Kokeš, 5' Basl, 30' Basl, 75' Petržilka
sestava: Kovařík - Veselý, Basl, Macháček, Toman - Havránek, Ronovský, Richard, Lebduška - Kokeš, Rolenec
střídali: Masopust, Petržilka, Pavlík, Semrád, Čejka

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: "Do utkání jsme nemohli vstoupit lépe, když brankami Kokeše a Basla jsme už v 5' vedli 2-0! Domácí tým se dostal do hry brankou z poloviny poločasu, když potrestal naši lehkovážnost ve vápně. Naštěstí pro nás měl svůj střelecký den Tomáš Basl a hlavou zařídil poločasové vedení 3-1. Druhý poločas jsme nezačali dobře a v 65' už bylo vyrovnáno. V ten moment to pro nás nevypadalo vůbec dobře. Museli jsme zareagovat změnami v sestavě a to nakonec rozhodlo. Vítěznou branku vstřelil v 75' žolík Petržilka, když dorazil střelu Jakuba Rolence. Do Hořovicka jsme jeli potvrdit body z domácího utkání a to se nám naplno podařilo. Dnes rozhodli zápas dvě věci, standartky a naše mladá lavička. Jsme rádi, že jsme podzim zakončili výhrou a můžeme se v klidu připravovat na jarní boje."