Do jarní části sezóny vstoupili i dorostenci. Ti hostili Graffin Vlašim a zisk jednoho bodu považjují za ztrátu.

FK Čáslav – FC Graffin Vlašim 2:2 (1:2)

branky domácích: Kokeš,Ronovský

sestava:Kovařík - Macháček, Toman, Basl, Masopust - Lebduška, Richard, Ronovský, Havránek (46.Veselý) -Kokeš (46.Semrád), Rolenec

První jarní utkání krajského přeboru dorostu zahájili domácí aktivně, kdy se po autovém vhazování a průniku Ronovského prosadil Kokeš a domácí se ujali již v 5.min. vedení 1:0.Následovali další šance, jako po krásném vysunutí Kokeše, který se dostal i k zakončení ,ale bohužel trefil pouze tyč hostující branky. Neuplynula ani minuta a průnik Macháčka mohl  domácí dovést do dvoubrankového vedení. Hosté byli ve své útočné aktivitě skromnější, ale o to více efektivní,22.min. a po přenesení míče za čáslavskou obranu se téměř z nulového úhlu prosadili střelou, která znamenala vyrovnání na 1:1.Druhá část první půle byla vyrovnaná a chyba v obraně posadila do poločasového vedení Vlašim ,která otočila skóre v 37. min. na 1:2.Vyrovnání nepřinesla ani dobře rozehraná standardní situace Lebdušky, těsně před koncem první části.

Po poločasové sprše v domácí kabině a změnách v sestavě byla přeci jen na domácí straně v druhé části cítit větší aktivita a hlavně důraz v osobních soubojích. V 60 min. přišlo vyrovnání ,kdy trestný kop precizně zakončil Ronovský. Hosté se v podstatě již v útočné fázi k ničemu nedostali a mohli děkovat svému brankaři, který svůj tým podržel, tak jako při zakončení Richarda. Utkání mohl v poslední minutě rozhodnout Ronovský, ale ani po jeho tutovce si domácí první jarní vítězství nepřipsali.

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: "Pokud bychom k zápasu přistoupili zodpovědně a proměnili v prvním poločase polovinu toho co jsme měli, tak jsme body neztratily. Doufám, že se z tohoto utkání poučíme a po končící sezoně maturitních plesů a futsalu si hráči uvědomí, že takto se žádný soupeř porazit nedá .Vlašim vytěžila ze svého minima maximum a dvakrát nás potrestala, my jsme svých šancí nevyužili a je to pro nás zbytečná ztráta."