U15 Starší žáci

U12 - Výhra v Náchodu

03.05.2015 21:50

Na svátek práce sehráli své mistrovské utkání hráči kategorie U12. A bojovný Náchod jim připravil pořádné pracovní nasazení.

FK Náchod – FK Čáslav 2:1, 1:4, 0:2, 3:1

Branky: 3x Machů, 2x Nový, Krška, Gonda, Miláček

Sestavy: Duras (20´ Vlček) – Válek, Mužátko, Vorel – Šveřepa, Nový, Klepáč – Miláček   stř. Vondra, Houfek

Skalický (40´ Duras) – Hladík, Březina, Nykodým – Krška, Štoček, Gonda – Machů   stř. Hájek, Čálek

Utkání s Náchodem se hrálo ve sváteční pátek a na hostujících hráčích jakoby se v úvodu utkání podepsaly čarodějnice, dlouhá cesta autobusem nebo déšť, protože úvod se moc nepovedl.

Do desáté minuty totiž domácí v součtu nejprve dvakrát vyrovnali a potom dokonce odskočili do vedení 3:2. Průběh branek – 2. min. Machů – 0:1 na hřišti „béček“, 4. min. 1:1 na hřišti „áček“, 6. min. Machů 1:2, 8. min. 2:2 opět u áček, 10. min. 3:2 na hřišti „béček“. Až ve druhé polovině první půle se hosté nadechli k náporu a třemi brankami otočili celkové skóre. Na hřišti „A“ snížil na 2:1 Nový a na hřišti „B“ zvýšili vedení na 1:4 z pohledu domácích Krška s Gondou.

Druhý poločas přinesl očekávané výsledky a celkovou remízu. V souboji čáslavské sestavy A a domácí B zvítězili 2:0 hosté díky brankám Miláčka a Nového. Na druhé polovině pak silnější domácí tým zvítězil 3:1, když za hosty korigoval svým třetím gólem Machů.

Trenéři brali výhru, do celkové spokojenosti měli daleko: „Náchodská silnější sestava vyhrála proti oběma našim sedmičkám a bohužel nás i přehrála. Celková výhra je příjemná, ale proměnili jsme málo šancí.“

přípravné 17.11.2017 10:00 Meteor Praha Doma