U14 Starší žáci

U13 - Hosté z Vysočiny se neubránili hladovým vlkům

17.08.2016 21:55

Skvělým nástupem do přátelského utkání s Havlíčkovým Brodem se ve středu 17. srpna odpíchla k vítězství čáslavská ligová třináctka. Za necelou čtvrthodinu zatížila konto soupeře třemi góly a bez pohromy přečkala pokutový kop.

Slova chvály si však zasloužila především jedničková sestava, která nátlakovou hrou v úvodu zápasu dokonale zaskočila protivníka, když ve druhé minutě vedla už o dvě branky. Se vstupem dvojkové formace na hrací plochu se začala karta obracet. Tato domácí řada nedokázala udržet třígólové vedení, a tak na konci první třicetiminutovky byl stav nerozhodný 4:4.

Jedničková sestava naštěstí měla svůj den a také do druhého dějství vběhli její hráči jako hladoví vlci. Pět branek za třináct minut toho bylo jasným důkazem. Pak už si na hosty z Vysočiny, kteří hrají žákovskou ligu na Moravě, dávala pozor i druhá čáslavská sedmička. Ta dokázala udržet do konce prostřední třetiny pětigólový náskok 10:5.

Gólově nejchudší byla poslední fáze přátelského duelu. Havlíčkův Brod se sice díky dvěma trefám nadechl ke stíhací jízdě, ale brzy dostal tu samou odpověď, takže manko se mu vylepšit nepodařilo. Naopak rozdíl skóre 12:7 mohl být ještě výraznější, ale R. Hlouchová poslala svůj penaltový pokus mimo tyče.

FK Čáslav - FC Slovan Havlíčkův Brod 12:7 (4:4, 6:1, 2:2)
- branky a asistence Čáslavi: M. Hájek (bez asistence) - 1:0, V. Záruba (Š. Míšek) - 2:0, Š. Míšek (M. Hájek) - 3:0, B. Hlavinka (A. Chmelař) - 4:1, Š. Míšek (V. Záruba) - 5:4, Š. Míšek (Š. Tvrdý) - 6:4, M. Růžek (Š. Míšek) - 7:4, V. Záruba (Š. Míšek) - 8:4, Š. Míšek (A. Houfek) - 9:4, L. Kubín (M. Kotrba) - 10:5, F. Moc (M. Růžek) - 11:7, L. Kubín (B. Hlavinka) - 12:7
- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: D. Mucha (Čáslav)

Čáslav: P. Kosprd - A. Houfek, Š. Tvrdý - M. Růžek, R. Hlouchová, V. Záruba, M. Hájek - Š. Míšek. Střídali: J. Zoul, O. Mészároš, P. Šomega, F. Moc, B. Hlavinka, L. Kubín, L. Krupička, A. Chmelař, J. Roubíček, M. Kotrba. Trenéři: R. Masopust, L. Hájek. (lh)

Přípravný zápas U13: Čáslav - Havlíčkův Brod 12:7