U14 Starší žáci

U13 - Jak nekopat penalty? Kurz se uskutečnil ve Vrdech

07.05.2017 22:03

Výrazně lepším výkonem než před třemi dny se v okresní soutěži mladších žáků prezentovala Čáslav E. Rozdíl skóre sice v neděli 7. května zůstal ve Vrdech stejný jako s Církvicí, avšak fotbal v podání favorizovaného celku byl mnohem pohlednější.

Čáslavští hráči nejprve zabrnkali svým trenérům na nervy, když dopřáli domácímu týmu výhodu pokutového kopu. D. Kapounek ale s penaltou ve 3. minutě naložil prachbídně a poslal míč hodně mimo tyče. A pak už začal úřadovat střední záložník B. Hlavinka. Režíroval hru, střílel góly i je připravoval spoluhráčům.

U soupeře, jehož dres oblékly také tři dívky, byl nejlepším hráčem D. Kapounek, který navíc jako jediný dokázal překonat brankáře P. Kosprda. Co se mu nepovedlo z již zmíněné penalty, to si vynahradil krátce po poločasové přestávce po špatné rozehrávce obránce O. Mészároše.

Výhodu pokutového kopu měli ve druhém poločase také hosté, konkrétně M. Kotrba. Tomu udělali trenéři L. Hájek a R. Masopust radost tím, že ho určili kapitánem týmu a zařadili jej do základní sestavy, ovšem další jejich bonus už nezvládl, protože také on vůbec netrefil bránu a poslal míč nad břevno.

Slavoj Vrdy - FK Čáslav E 1:8 (0:4)
- branky a asistence Čáslavi E: B. Hlavinka (J. Zoul) - 0:1, L. Kubín (B. Hlavinka) - 0:2, M. Hájek (B. Hlavinka) - 0:3, M. Hájek (B. Hlavinka) - 0:4, B. Hlavinka (V. Lacman) - 1:5, J. Zoul (L. Kubín) - 1:6, L. Kubín (M. Kotrba) - 1:7, V. Lacman (J. Zoul) - 1:8
- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: R. Pařez (Suchdol)

Čáslav E: P. Kosprd - O. Mészároš, J. Hadrovský - J. Zoul, B. Hlavinka, L. Kubín - M. Kotrba. Střídali: L. Krupička, M. Vosáhlo, A. Chmelař, M. Hájek, V. Lacman. Trenéři: L. Hájek, R. Masopust. (lh)

Mistrovský zápas U13: Vrdy - Čáslav 1:8