U14 Starší žáci

U13 - O neporazitelnost v soutěži už přišly také Tupadly

07.10.2016 23:55

Jediné dva neporažené celky okresního přeboru mladších žáků, Tupadly a Čáslav E, na sebe narazily v pátek 7. října v předehrávce víkendového kola. Pro hosty to byl už třetí mistrovský zápas za necelý týden, respektive za posledních šest dnů.

Jako první 'zazlobili' hráči Tupadel, jmenovitě M. Medřický, který si naběhl za obranu a potvrdil své střelecké kvality. V tomto směru se na druhé straně hřiště nenechal zahanbit ani V. Lacman. Ten už v několika předchozích zápasech dokázal svými góly v úvodních minutách nasměrovat svůj tým k vítězství a obdobné to bylo i tentokrát. V rozmezí deseti minut stihl skórovat třikrát a značně tím otupil počáteční nadšení soupeře.

Hosté měli více ze hry rovněž ve zbytku utkání, ovšem takovou efektivitu v koncovce už nepředvedli - například zfaulovaný L. Kubín neproměnil penaltu. I tak měl viditelnou radost O. Mészároš, a sice nejen ze dvou vstřelených gólů, ale hlavně z toho, že mu na oba nahrál jeho největší kamarád M. Kotrba.

Čáslav E i po stále nepřesvědčivých výkonech nakonec v pohodě vyhrála 6:2, když střeleckou listinu zkompletovali J. Zoul a za domácí kolektiv opět M. Medřický, jehož 'padající list' z uctivé vzdálenosti nedokázal chytit brankář P. Kosprd. Svěřenci trenérů L. Hájka a R. Masopusta tak zůstali jako jediní v soutěži bez porážky a se ziskem čtyřiadvaceti bodů si upevnili první místo v tabulce.

Star Tupadly - FK Čáslav E 2:6 (1:4)
- branky a asistence Čáslavi E: V. Lacman (bez asistence) - 1:1, V. Lacman (D. Howard) - 1:2, V. Lacman (J. Zoul) - 1:3, O. Mészároš (M. Kotrba) - 1:4, J. Zoul (L. Kubín) - 1:5, O. Mészároš (M. Kotrba) - 2:6
- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: T. Fidra

Čáslav E: P. Kosprd - B. Hlavinka, P. Šomega - J. Zoul, O. Mészároš, D. Howard, L. Kubín - V. Lacman. Střídali: A. Chmelař, M. Kotrba, L. Krupička, M. Hájek. Trenéři: L. Hájek, R. Masopust. (lh)

Mistrovský zápas U13: Tupadly - Čáslav E 2:6