U14 Starší žáci

U13 - Odveta se Suchdolem by mohla být jen formalita

04.06.2017 23:26

Rázný krok k titulu okresního přeborníka udělali v neděli 4. června v Suchdole mladší žáci s označením Čáslav E. V prvním finálovém utkání vítězů skupin uhráli do odvety velmi nadějný výsledek, když soupeře porazili 7:1.

Hostům se povedl parádní vstup do utkání a už v 7. minutě vedli o dva góly. I v další fázi prvního poločasu si vytvořili územní převahu, avšak narazili na výborného brankáře M. Mommerse. S přibývajícími minutami Suchdol hru přece jenom vyrovnal, navíc ho povzbudila trefa, kterou do vlastní branky poslal čáslavský O. Mészároš. O to důležitější byl z pohledu hostujícího kolektivu uklidňující gól do šatny.

I druhá půle se hrála převážně v režii čáslavského celku. Ten si rozhodující úder schoval na 47. až 53. minutu. V té době zaskočil protivníka třemi brankami a o vítězi utkání nemohlo být pochyb. Zvlášť když těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího R. Pařeza se skóre změnilo ve prospěch hostů ještě jednou. Odveta se bude hrát v neděli 11. června od 14 hodin v Čáslavi.

Druhá část čáslavského týmu U13 si o víkendu pod vedením trenéra V. Vondry vyzkoušela jedenáctkový fotbal na zahraničním turnaji Haderslev Cup v Dánsku. Po třech výhrách, dvou remízách a jedné prohře tam obsadila dělené páté místo ze šestnácti družstev nejen z Dánska, ale také z Německa a Nizozemska.

Sokol Družba Suchdol - FK Čáslav E 1:7 (1:3)
- branky a asistence Čáslavi E: J. Zoul (R. Hlouchová) - 0:1, O. Mészároš (J. Zoul) - 0:2, Š. Míšek (J. Zoul) - 1:3, L. Kubín (J. Zoul) - 1:4, M. Kotrba (L. Krupička) - 1:5, L. Kubín (L. Krupička) - 1:6, M. Kotrba (bez asistence) - 1:7
- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: R. Pařez (Suchdol)

Čáslav E: V. Lacman - P. Kosprd, Š. Tvrdý - O. Mészároš, J. Zoul, R. Hlouchová, L. Kubín - Š. Míšek. Střídali: L. Krupička, M. Kotrba, T. Hájek. Trenéři: L. Hájek, R. Masopust. (lh)

Mistrovský zápas U13: Suchdol - Čáslav E 1:7