U17 Mladší dorost

U13 - Remíza v Pardubicích

19.04.2015 23:12

Souboj s pátým celkem ligové tabulky skončil překvapivou remízou, po které oba týmy neskrývaly zklamání.

FK Pardubice – FK Čáslav 0:1, 0:2, 3:2, 2:0

Branky: 2x Čermák, Chábera, Vávra, Chlubna

Sestavy: Kocprd (30´ Pipek) – Altmann, Malý, Batelka – Čermák, Junek, Fišr – Chábera    stř. Kvaček

Vyhnánek – Hátle, Kubín, J.Čálek – Mikulenka, Schovanec, T.Čálek – Chlubna   stř. Vávra, Koudelka, Titze

První poločas začal pro hosty výborně. „Áčko“ otevřelo skóre po rozehrávce. Malý vysunul do sprintu Čermáka, ten obešel gólmana a prázdnou bránu trefil. Domácí byli viditelně zaskočeni a tak se hrálo více před jejich brankou. Postupně se ale hra vyrovnala a šance měly oba týmy.

Velmi dobře začala i druhá sedmička. Hned v páté minutě unikl chlubna a jeho střelu po zemi dorazil do brány dobíhající Vávra. Druhou branku přidal v 17. min. výborně hrající Chlubna. Domácí pak vychytal Vyhnáneka a hosté vedli po poločase 0:3.

Druhá půle u áčka byla přehlídkou neproměněných šancí hostí. Každý z ofenzivních hráčů si vypracoval samostatný nájezd. Bohužel jsme ztroskotali na výborném domácím gólmanovi. Neproměňování šancí bylo příčinou toho, že jsme výborně rozehraný zápas nezvládli a nakonec po součtu pouze remizovali.

Druhá sestava dlouho odolávala tlaku Pardubic, ale nakonec padla. Dvě branky v její síti znamenaly, že nakonec i tato sedmička prohrála a celkově obě sestavy ve svých utkáních remizovaly.

„Před zápasem bych celkovou remízu po dvou výhrách v miniutkáních bral. Po zápase jsme zklamaní. Protože tolik šancí proti Pardubicím jsme si dlouho nevypracovali.

S odstupem jsem potěšen předvedenou hrou a množstvím šancí, do kterých jsme se dostali. Myslím, že jsme byli více než vyrovnaným soupeřem a vedení 3:0 a 4:1 jsme mohli a měli udržet. Nakonec jsme to ale byli my, kdo musel vyrovnat. Naštěstí se opět dařilo Čermákovi, který svou druhou brankou dokázal dvě minuty před koncem srovnat na konečných 5:5.“

mistrovské 19.11.2017 12:15 FK Pardubice B Venku