U15 Starší žáci

U13 - Sedmigólový Miláček táhl třináctku za vítězstvím

30.09.2015 09:06

Tři výhry, jedenáct branek, přičemž adresátem sedmi z nich byl Štěpán Miláček - to vše přineslo utkání s Náchodem.

FK Čáslav - FK Náchod 4:3, 0:1, 4:0, 3:1

branky: 7x Miláček, Mužátko, Gonda, Hladík, Březina

sestavy: Duras - Válek, Mužátko, Šveřepa - Čálek, Štoček, Trtík - Miláček   stř. Klepáč

Vlček - Vorel, Špičák, Nykodým - Gonda, Nový, Krška - Machů   stř. Skalický, Hladík

Do Čáslavi přijel v neděli dopoledne Náchod, který zatím nezískal ani bod.Na hřišti to ale zpočátku nebylo vidět. Miláček sice v 5.min. proměnil pokutový kop, jenže hosté dokázali skóre otočit. A to tak razantně, že dokonce v součtu vedli 4:1. Naštěstí mají domácí ve svých řadách střelce. Kapitán Miláček totiž stihl dokončit hattrick a když se k němu přidal brankou i Mužátko, bylo to v poločasu 44.

Druhá půle se stala jednoznačnou záležitotí domácích. Na jednom hřišti exceloval Miláček, který sám dal čtyři branky a ještě poslal penaltu do břevna. Na tom druhém se hrálo vyrovnané utkání, ale protože Březina hned v úvodu a po něm Hladík a Gonda skórovali, nebylo o výsledku pochyb Hosté kosmeticky upravili skore až v poslední minutě.

Trenéři byli spokojeni zejména s druhým poločasem: "Dnes jsme přeházeli sestavy, posledně jsme nebyli úplně spokojeni. V prvním poločase hosté stačili se silami, v tom druhém jsme již byli jasně lepší."

přípravné 17.11.2017 10:00 Meteor Praha Doma