U17 Mladší dorost

U14 - Benešov padl až díky obratu ve druhé půli

19.03.2016 17:04

Druhým jarním soupeřem čtrnáctky byl SK Benešov. A hrálo se utkání dvou naprosto odlišných poločasů.

FK Čáslav – SK Benešov 4:2 (0:2)

Branky: 45. a 56. Chábera, 48. Březina, 63. Miláček

Sestava: Kocprd – L. Altmann, Kubín, Malý, Březina (61. J. Čálek) – Schovanec (39. Chábera) – Miláček, Junek, M. Altmann (64´ T. Čálek), Batelka – Chlubna (36. Čermák)

Hned ve 2. min. utkání se po centru prosadil hostující Dvořák a za jeho tvrdou ranou se Kocprd jen ohlédl – 0:1.  Domácí byli jako opaření a nepřidal jim ani kiks Kocprda, který v deváté minutě pustil střelu z dálky mezi nohama – 0:2. V tu chvíli byli domácí na ručník, se štěstím přežili tlak hostí. Postupem času ale začali hru vyrovnávat a dostávali se do tempa. Šance přišly až v závěru, bohužel kontaktní gól nepřišel.

Do druhé půle naskočil Čermák a chvíli po něm i Chábera. Ale vypadalo to, jako by nastoupil jiný tým. Domácí se pustili do soupeře se snahou otočit výsledek. Nejprve tři šance přišly vniveč, ale ve 45. min. Chábera zavelel k obratu – sám před gólmanem zachoval klidnou hlavu a přehodil ho – 1:2. Za tři minuty bylo vyrovnáno – ve skrumáži před gólmanem nejlépe reagoval Březina – 2:2. Na vítězný gól se čekalo osm minut. Během nich spálili domácí další šance, ale prosadil se opět Alík – 3:2. Konečnou podobu výsledky dal Miláček, který se trefil v 63. minutě.

„Pozitivum je, že to kluci nevzdali a otočili výsledek. Druhá půle byla jednoznačná, ale v první byl lepší soupeř. Hra byla neurovnaná, nedařila se nám kombinace. Vyhráli jsme díky bojovnosti. Z minulého utkání jsem měl podstatně lepší pocit.“