U17 Mladší dorost

U14 - Bohemka nám vrátila porážku 2:1

24.09.2015 11:03

Po deseti dnech se konala odveta utkání s pražskými klokany. V konfrontaci s tradičním českým klubem Čáslav opět neselhala, byť Bohemians 1905 těsně podlehla.

Bohemians 1905 - FK Čáslav 2:1 (0:0)

branka: Miláček

sestava: Vyhnánek - Altmann, Kubín, Schovanec, Vávra - Junek, J. Čálek (61´ M.Altmann) - Fišr, Miláček, Chábera (45´ Hátle) - Chlubna (49´ T.Čálek)

Hosté přijeli do Prahy oslabeni o potrestaného Čermáka a bez nemocných Batelky, Kvačka a Kocprda. V průběhu utkání museli odstoupit kvůli zranění i Chábera a Chlubna. Šanci tudíž dostali další hráči a vedli si velmi dobře.

Od začátku se hrálo bojovné utkání s mírnou územní převahou domácích. Brankových příležitostí však v první půli bylo jako šafránu. Hosté ani domácí se v podstatě do zakončení nedostali.

Druhá půle začala lépe pro domácí. Tři minuty po začátku se klokani poprvé radovali - po hezké individuální akci přilétl centr před Vyhnánka a Coňk se nemýlil – 1:0. Hosté se ovšem nevzdali – po vystřídání Chábery s Chlubnou se na hrot posunul Štěpán Miláček a po Fišrově přihrávce dokázal vyrovnat – 1:1. Domácí se pustili do dobývání Vyhnánkovy svatyně, ale obětavě bojující hosté se nevzdávali. Naopak – po přihrávce Hátleho se dostal do zakončení opět Miláček a jeho střela lízala tyčku. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, dostali se domácí ve vápně ke třem střelám – první zblokovali obránci, druhou vyrazil Vyhnánek, ale na tu třetí již nedosáhl – tři minuty před koncem rozhodl Horváth – 2:1.

„Kluci dnes zaslouží pochvalu. Proti utkání na Kladně jsme hráli podstatně lépe. Domácí vyhráli zaslouženě, o gól lepší byli. Nám chyběla osobnost v podobě Čermáka nebo Batelky, kteří dokážou rychlostně a individuálně předčít soupeře. Přes prohru jsme ale spokojeni s výkonem individuálním i týmovým.“

mistrovské 24.09.2017 12:15 FK Dukla Praha Venku