U14 - Čáslav - Slavoj Vyšehrad 4:4 (1:0) PK 3:1

U14 - Čáslav - Slavoj Vyšehrad 4:4  (1:0) PK 3:1

Do zápasu jsme šli s myšlenkou, odčinit jednogólovou prohru na Vyšehradě.

FK Čáslav - Slavoj Vyšehrad 4:4 (1:0) PK 3:1

Branky: Hladík 2, Bašek, Rapan

Sestava: Beran - Novák, Kosprd, Tomíška, Machka - Rapan, Hladík, Altmann, Švajcr (35. Bašek), Černý (50. Žemba), Francl

Po celý první poločas jsme lépe kombinovali, měli jsme vysoké procento držení míče a vypracovali jsme si několik slibných možností. Bohužel jen střela Hladíka po přihrávce Altmanna skončila v bráně.

2. poločas začal průnikem Hladíka  a přesnou střelou pod břevno zvyšuje na 2:0. O pár minut později po hezké kombinaci Novák - Rapan - Bašek, zvyšuje posledně jmenovaný na 3:0. V polovině poločasu po zaváhání naší obrany Vyšehrad snižuje na 3:1. Na rozdíl tří branek se dostáváme po samostatné  akci Hladíka, který přesnou přihrávkou najde Rapana, který dává naší 4. branku. Kromě vstřelených branek máme několik dalších šancí, které zůstanou bez využití.

V této části zápasu již nikdo nevěří, že bychom mohli přijít o vítězství, ale opak je pravdou.

Náš soupeř si v závěru zápasu díky rychlým protiútokům bere taktovku a třemi brankami vyrovná na konečných 4:4. Výhra na penalty je slabou náplastí.

Penaltu promění Rapan, Altmann, Hladík. Beran dvě penalty zlikviduje, jedna skončí na břevnu.

Absolutní jedničkou zápasu byl Hladík, hýřil aktivitou a pracovitostí. Sebevědomě zakončoval a vypracoval šance pro ostatní.

Absolutní pětku si zasloužila za poslední minuty celá naše obrana včetně brankaře.