Přípravné utkání s týmem I.A třídy sehrála čáslavská "čtrnáctka."

FK Čáslav - TJ Slavoj Vrdy:  9:2  ( 3:2 )

Branky: 3x Mužátko, 2x Šveřepa, Gonda, 1x Miláček, Míšek

Sestava: Duras ( Vlček ) - Válek, Štoček, Šveřepa - Březina, Moc, Nový, Gonda, Míšek - Miláček, Mužátko

stř.: Tlustý T, Tlustý J, Hájek, Howard

Dnes jsme odehráli další z několika plánovaných přípravných utkání před začátkem jarní části soutěže.

Od první minuty se hrál velmi vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. První se však radovali hosté, kdy se střelou z dálky trefil Petr. My jsme ale vzápětí, díky střele Miláčka, srovnali. A když se ještě 2x nemýlil Mužátko, začali jsme mít hru víc pod kontrolou. V poslední minutě Petr, opět z dálky, snížil na 3:2.

Druhý poločas byl už jen v naší režiii a většina se ho odehrála na půli soupeře. Kluci předvedli hodně pěkných akcí, které se jim dařilo zakončit. Postupně skóre,na konečných 9:2, navýšili Mužátko, Šveřepa, Gonda a Míšek.

přípravné 17.11.2017 10:00 Meteor Praha Doma