28.09.2016 12:00

FK Náchod - FK Čáslav 3:3 (1:2) 3:5 na pk

Branky: Šveřepa, Miláček, Kraj

Sestava: Vlček - Válek, Mužátko, Nykodým (51' Vondra ), Vorel - Šveřepa, Nový, Štoček, Gonda ( 21' Kraj ) - Machů ( 65' Čálek ), Miláček

Začátek zápasu začal velmi rozpačitě. Soupeř rychle rozehrál a jen díky ofsajdu nevedl hned v první min. zápasu. Po této lekci, jsme začali hrát. Po první vstřelené brance v 8min. jsme začali soupeře tlačit. Vytvářeli jsme si šance, které se nám sice nedařilo zakončit, ale bojovali jsme a v 21 min. navýšili na 0:2. A ikdyž soupeř v závěru poločasu snížil na 1:2, odcházeli jsme tentokrát do kabin s nadějí na body.

Ve druhém poločase se už tak vyrovnaný zápas nehrál. Soupeř nás začal víc přehrávat, ale i tak jsme si dokázali vytvořit pár šancí a v 50 min. zvýšit na 1:3. Ke konci nám však začali docházet síly. Soupeř toho využil a v závěru zápasu srovnal na 3:3 a tak došlo na penalty, které jsme zvládli lépe než náchodští hráči. Po dlouhé době jsme si tak domů odváželi vítězství.