U15 Starší žáci

U14 - Hořká porážka na hřišti Trutnova

02.10.2016 14:15

Dvě slečny a 9 kluků v dresech Trutnova nám udělilo velkou lekci z proměňování šancí a proč se vyplácí hrát až do závěrečného hvizdu rozhodčího

MFK Trutnov - FK Čáslav 8:0 (1:0)

Sestava: Duras - Vorel, Mužátko, Válek, Nykodým - Machů, Štoček, Nový (62. Trtík), Krška (26. Vondra), Šveřepa (52. Klepáč) - Miláček

Trutnov se pohybuje v horních příčkách tabulky ČLŽ. Odjížděli jsme s myšlenkou zopakovat výkon z Náchoda a pokusit se o další bodový zisk.

Hned v úvodu zápasu se nám podařilo několik rychlých útoků na domácí bránu. Velkou překážkou pro naše hráče byla stoperská dvojice. Dvojčata Aneta a Nela nám ukázala houževnatou práci v obraně, ale i umění zaútočit a zakončit akci (Nela nám dala dva góly).

V druhé polovině 1. poločasu jsme se museli soustředit na obran, protože domácí nebezpečné útoky nebrali konce. Mrzet nás mohla branka do šatny. Poločas 1:0

Druhý poločas domácí zvýšili tlak na naší bránu. Naše bojovnost a snažení v obranné činnosti nabývalo stále větších mezer. Přibývalo i obdržených branek na našem kontě. Závěrečný kolaps v podobě 4 branek v posledních šesti minutách se nedá hodnotit jinak než jako veliký propadák. Kdyby bylo možno v tu chvíli hodit na hřiště ručník, určitě by ho jeden z trenérů hodil.