U19 Starší dorost

nadpis

02.11.2014 11:15

U14 - Prohra s Benešovem

V minulém kole se nám povedlo z druhé příčky sesadit Tempo Praha a v dalším kole jsme se o to samé chtěli pokusit s Benešovem. Bohužel se nám tentokrát tak dobře nevedlo.

FK Čáslav - Benešov 0:3 ( 0:2 )

Magušín (35. Beran) - Francl, Bašek, Novák, Čermák - Rapan (60.Žemba), Altmann, Plašil, Machka (35. Plecháč) - Tomíška (35.Hladík), Černý (35.Švajcr)

Nadšení z výborného výsledku minulého zápasu zůstalo v hlavách všech hráčů a na všech bylo vidět, jak se těší potvrdit, že to nebyla náhoda. Mužstvo Benešova je na 2. místě v tabulce a od prvních minut nám to dávalo znát.

Dobré kombinace a jisté držení míče nám dělalo problém se dostat do hry. Po 10 minutách oťukávání soupeř zvýšil obrátky a hlavně tlak na naší bránu. S prvními šancemi si obrana i gólman poradili. Pak však přišla pětiminutovka, ve které jsme 2x inkasovali. Zaváhání obránců využil soupeř k rychlému průniku, první střelu Magušín vyrazil, ale na dorážku byl už krátký. Druhý gól jsme soupeři úplně darovali - klička při rozehrávce se nám nevyplatila. První střelu poslal útočící hráč do tyče, ale druhou se už nemýlil.  Od této chvíle jakoby všichni hráči polevili ve svém snažení. Nepomohlo ani hlasité "povzbuzování" trenérů obou týmů.

Druhý poločas jsme opět začali aktivněji, ale naše snaha bez zakončení končila u pokutového území.Hosté kontrolovali hru, svoji převahu vyjadřovali pouze střelami z dálky, se kterými si Beran vždy poradil. Celý zápas jsme měli problém s prvním dotykem. To se nám stalo osudným v poslední minutě zápasu, kdy míč nezůstal pod kontrolou našeho hráče a Benešov odskočil na konečných 0:3.

mistrovské 24.09.2017 10:00 FK Dukla Praha Venku