U15 Starší žáci

U14 - První jarní vítězství - Admira nestačila tempu domácích

26.03.2017 11:45

Úvodní tři zápasy v jarní části mistrovských soutěží čáslavské U14 skončili poměrem 4:1, ale až ten třetí měl příjemnou příchuť vítězství.

FK Čáslav  - FK Admira Praha 4:1  ( 1:1 )

Branky: Míláček 2, Nový, Mužátko

Sestava: Vlček - Březina, Válek, Štoček, Nykodým - Šveřepa (45 Krška, 58 Vondra), Gonda, Nový, Machů - Miláček, Mužátko

Vyrovnaný průběh prvního poločasu přinesl několik zajímavých momentů před oběma bránami. Skóre zápasu otevřela Admira ve 22. minutě. Domácí srovnali stav minutu před poločasovou přestávkou. Nepřímý kop Štočka našel Nykodýma, jeho rychlá nahrávka uvolnila Nového a ten uklidil míč k tyči hostujícího mužstva.

Prvních dvacet minut druhého poločasu přineslo mnoho soubojů a přetahování o míč. Důležitým momentem byla přesná trefa kapitána Mužátka a vedení 2:1. Následovaly tři žluté karty v průběhu šesti minut pro domácí borce (Gonda, Březina, Mužátko). Klid pro domácí přinesly dvě branky Miláčka, v obou případech obešel brankaře a dával do "prázdné".

V závěru mohl zvýšit skóre Mužátko, ale hostující stoper přerušil jeho nájezd nedovoleným zákrokem, za který viděl červenou kartu.