U17 Mladší dorost

U14 - V Rokycanech se hrálo šedesát minut jednoznačné utkání, závěr přinesl drama

24.10.2015 21:02

Čtyřbrankové vedení v poločase, hattrick Miláčka, návrat Malého po dlouhém zranění i tři branky v čáslavské síti za čtyři minuty. To bylo utkání na miniaturní umělce v Rokycanech.

FC Rokycany - FK Čáslav 3:5 (0:4)

branky: 62´. 64´, 65´ domácí - 2´, 22´. 42´ Miláček, 21´ Junek, 27´ Čermák

sestava: Kocprd - Altmann, Malý (45´ Kvaček), Kubín, Vávra (45´ T. Čálek) - Schovanec, Junek - Chábera, Čermák, Novák (36´ J.Čálek) - Miláček

Na malé umělce v Rokycanech se hrálo od úvodních minut bojovné utkání s minimem přesných kombinací. Čáslavští začali náporem a hned ve druhé minutě je poslal do vedení Miláček, který byl u míče dřív než vybíhající gólman - 0:1. Další branky mohly následovat, ale čáslavští hráči několik šancí neproměnili. Změnu přinesla až 21.min. - po faulu na Čermáka se postavil k trestnému kopu Junek a povedenou střelou o břevno zvýšil na 0:2. O minutu později se hosté radovali potřetí, když se prosadil podruhé Miláček - 0:3. Poločasový příděl završil Čermák ve 27. min. - 0:4. V první půli domácí mnohokrát Kocprda v brance neohrozili, byť stopery zaměstnával urostlý útočník Rokycan.

Druhý poločas začal podobně jako ten první. Dvě šance Chábery ještě proměněny nebyly, ale Miláček završil hattrick a hosté vedli o pět branek. Vše směřovalo k jasnému vítězství, bohužel hostující tým přestal hrát a domácí utkání zdramatizovali. V rozmězí čtyř minut přišly dvě střely ze střední vzdálenosti a jedna dorážka, které končily až třepotáním míče v síti. Zbytečné branky přinesly nervozitu a zmatek v čáslavských řadách, ale soupeř toho již na větší drama nevyužil.

"S šedesáti minutami jsme byli spokojeni, nakonec kluci odcházeli ze hřiště jako kdyby ani nevyhráli. Obdržené branky byly velmi laciné. Určitě ale můžeme kluky pochválit za bojovný výkon. Na malé umělce jinak než bojovností hrát nešlo. Ve středu nás čeká doma Kladno a v sobotu pak Vyšehrad, uvidíme jak si povedeme v boji s hůře postavenými týmy v tabulce."

Křesetice - FK Čáslav C 0:9 (0:2)

branky: 3x Pipek, 2x Hátle, Malý, Koudelka, Vávra, Černý

sestava: Pipek (36´Kocprd) - Titze, Kvaček, Kunášková, J. Čálek - Černý, Hátle, T.Čálek, Mikulenka - Kocprd, Koudelka,

stř. Malý, Vávra

Poslední podzimní utkání čáslavského céčka přineslo devět branek, ale hru bez chuti, nasazení, zápalu. Naštěstí se druhý poločas přesunul z brány na hrot Pipek a hattrickem alespoň opticky upravil rozdíl v počtu gólů.

mistrovské 19.11.2017 12:15 FK Pardubice B Venku