U14 - Vysoká výhra nad Benešovem | FK Čáslav mládež

U17 Mladší dorost


U14 - Vysoká výhra nad Benešovem

06.08.2015 11:31

U14 - Vysoká výhra nad Benešovem

V úterý sehrála „čtrnáctka“ přípravné utkání s Benešovem, který je naším soupeřem v ČLŽ. Zápas se domluvil na nědělním turnaji a hrál se v Kácově, kde je Benešov na soustředění.

SK Benešov - FK Čáslav 0:7 (0:2, 0:1, 0:4)

branky: 3x Chlubna, 2x Miláček, Fišr, Čermák

sestava: Vyhnánek – Kunášková, Schovanec, Batelka, Hátle (25´Koudelka) – Čermák, Miláček, Fišr, Altmann – Kvaček (50´ Hátle), Chlubna

         V úterý sehrála „čtrnáctka“ přípravné utkání s Benešovem, který je naším soupeřem v ČLŽ. Zápas se domluvil na nědělním turnaji a hrál se v Kácově, kde je Benešov na soustředění.

         Po soustředění a turnaji odjelo na utkání pouze 12 hráčů, ale s tím jsme počítali. Soupeř měl k dispozici dvacítku hráčů a v úmorném teple jsme čekali, že nás „užene“. Opak byl ale pravdou.

Benešov měl lepší vstup do utkání. Ale branku Vyhnánka neohrozil. Naopak první větší šance Čáslavi skončila gólem, o který se dorážkou postaral Chlubna – 0:1. Neuběhla snad ani minuta a Miláček obešel vše včetně brankáře a dovedl míč do brány – 0:2.

        Utkání se hrálo na 3x25 min. Druhá část byla nejvíce vyrovnaná a nejpohlednější. Jedinou branku vstřelil Čermák, který díky své rychlosti utekl všem obráncům a i on obešel gólmana a mírřil do prázdné – 0:3.

Kdo čekal, že ve třetí části čáslavakům dojdou síly, mýlil se. Hned v úvodu zvýšil Chlubna na 0:4 a poté své brejky proměnili Miláček, Fišr a znovu Chlubna a bylo vymalováno.

          „Všechny hráče musím pochválit. Utkání jsme odehráli velice dobře, vydrželi jsme až do konce, byť jsme střídali pouze jednoho hráče. V neděli nás čeká poslední přípravný duel, tentokrát na hřišti Chrudimi. Díky horku bude začátek posunut již na 10:30, odjezd autobusu je v 7:45. Případně sraz v Chrudimi v 9:30.“  


Příští utkání

Kontakt na trenéra

Daniel Mužátko

hlavní trenér U17

723 237 054
z

 

Miroslav Zikmunda

hlavní trenér U16

724 972 269

Pořadí U17

Sezóna
TýmSkóreBody

   

© 2018, FK Čáslav - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑