U17 Mladší dorost

U14 - Z Písku bez bodu, céčko se trápilo

19.10.2015 12:49

Na podmáčeném hřišti se hrál zajímavý fotbal, v nemž byli o něco lepší domácí mladíci a zaslouženě zvítězili.

FC Písek - FK Čáslav 3:1 (1:0)

branky: 11´ Adam, 50´ Krotan, 59´ vl. Kubín - 44´ Schovanec

sestava: Vyhnánek (36´ Kocprd) - L.Altmann. Kubín, Schovanec, Kvaček (48´ Vávra) - Fišr (56´ Hátle), Junek, Čermák, Novák - Miláček, Chlubna (62´ M.Altmann)

Utkání se třetím celkem tabulky se hrálo na podmáčeném hlavním hřišti FC Písek. Domácím terén vyhovoval zejména v prvním poločasu více.

Zejména v úvodu hosté nestíhali rychlým kombinacím a byť nepouštěli Písek do šancí, nedostávali se k ohrožení domácí brány. A když se poprvé dostali k soupeřově vápnu, přišla ztráta, rychlý brejk a samostatný nájezd na Vyhnánka - 1:0. Domácí si udržovali převahu po celý první poločas, byť nebyla tak výrazná jako v úvodu.

Do druhé půle si prohodil post Schovanec s Čermákem a rázem byli hosté lepším týmem. Junek vyslal do první velké šance Schovance, ale tomu míč utekl k brankářovi. O několik okamžiků později se ocitl sám před gólmanem Chlubna, ale trestuhodně mířil vedle. Ve 44. min. přišlo vyrovnání - Junkovu střelu zastavilo břevno, ale Schovanec dorážel sám - 1:1. Po vyrovnání však hosté zbytečně přenechali iniciativu opět  domácím. A ti trestali - v 50. min. se kombinací přes naši levou stranu prosadil do zakončení Krotan a prostřelil Kocprda. Místo odpovědi přišla ještě jedna branka v čáslavské síti - po standartní situaci míč za Kocprda tečoval Kubín. Kosmetickou úpravu výsledku odmítl Miláček, který v samostatném uniku nepřekonal gólmana Písku.

"Domácí vyhráli zaslouženě. My jsme velice dobře hráli první polovinu druhé půle a to na vítězství nestačí. Bez nemocného Batelky, bez Chábery a obou Čálků jsme nebyli v nejsilnějším složení a to se nakonec projevilo. Navíc poločas v nouhou již měli Čermák a Novák."

FK Čáslav "C" - TJ Chotusice 2:1 (0:0)

branky: Černý, Malý

sestava: Pipek (36´Kosík) - Titze, Kunášková, Malý, J.Čálek - Vávra, Hátle - Černý, T.Čálek, Mikulenka - Kocprd

střídali: Koudelka, Kvaček

Utkání, které je lepší nechat bez komentáře. sehrálo céčko.

mistrovské 24.09.2017 12:15 FK Dukla Praha Venku