U15 - Admira zlomila komplex a vyhrála v Čáslavi

13.04.2015 12:10

Čáslavským hráčům se proti Admiře letos podařilo získat šest bodů, ale v nadstavbové části jí body unikly. Soupeř odehrál velmi dobré utkání a zaslouženě zvítězil.

FK Čáslav – Admira Praha 2:3 (1:3)

Branky: 5´, 47´ Záhora – 13´ Záruba, 14´ Lapka, 19´ Bergmann

Sestava:

Duras – Jelínek, Vajgl, Procházka, Čermák – Para, Masopust, Uher, Kurka – Brom, Záhora

Stř. Stiburek, Zdeněk, Bašek

V úvodu utkání to vypadalo na tradiční souboj s Admirou. Hosté si vypracovali první dvě velké šance, které ale Duras zlikvidoval a první rychlý protiútok zakončoval Záhora střelou do prázdné brány – 1:0. Hosté se snažili, ale přes zahuštěnou obranu se prosazovali těžko. Bohužel pro domácí však hostující kapitán Záruba dokázal vyrovnat a na šest minut otevřel domácí bránu. Vzápětí totiž skončil za Durasovými zády vysoký centrovaný míč a poté proměnil pokutový kop po faulu Jelínka Bergmann. Hosté ovládli hru a v prvním poločase byli lepším týmem.

V tom druhém sice měli i nadále optickou převahu, ale pustili domácí do více šancí. Hned v úvodu se ocitl v šanci Kurka, ale nedal. Ve 47. min. snížil Záhora a zadělal na pořádné drama. Hosté se hneli také do útoku, ale nechávali okénka k brejkům. V závěru už domácí hráli vabank, ale vyrovnat se nepodařilo.

„Hosté byli lepší, zasloužili si vyhrát. My jsme ale paradoxně odehráli podstatně lepší utkání než v prvním jarním kole, kdy jsme Admiru zdolali 1:0. Kluci odehráli velmi dobrý druhý poločas, za který zaslouží pochvalu.“