U17 - Mladší dorost dokázal otočit vývoj utkání

20.04.2015 22:14

Povinné vítězství mladšího dorostu se nerodilo lehce. Nepříznivý poločasový výsledek se nakonec otočit povedlo, ale byly to nervy.

FK Čáslav – SK Rakovník 4:3 (1:2)

Branky domácích: Semrád, R.Plíhal, T.Kopp, Novák

Sestava: Brabec- Novák, R.Plíhal, Semrád, Čejka - Suchomel (65.T.Kopp), Stránský, J.Kopp, Pavlík - Záhora (42.O.Jelínek), J.Petržilka

Diváci,kteří si mezi utkáními odskočili na čaj, možná ani neviděli první branku utkání. Hosté se ujali ve 2 min. vedení 0:1. Uplynulo dalších 10 min. a hosté vedli o dva góly, což bylo vzhledem k postavení v tabulce dost překvapující. Do poločasu stačil ještě korigovat Semrád na 1:2 z dobře zahraného trestného kopu.

V druhé části nejdříve srovnal R.Plíhal na 2:2, ale Rakovník opět otočil vedení na svoji stranu. Proměnil pokutový kop - 2:3. Oživení domácí týmu přišlo s příchodem T.Koppa, který srovnal na 3:3 a hodně upracované vítězství domácích pečetil nakonec Novák 4:3.

Hodnocení trenéra Radka Tomana: Povinné vítězství, kdy však první poločas byl katastrofální. V druhé části o trochu lepší výkon, který však výrazně oživil až střídající Tomáš Kopp, ale celkově jsem si dnešní zápas představoval trochu jinak. Je znát, že každý zápas hraje velmi odlišné složení základní jedenáctky, ať už z důvodů nemocí, či zranění.