U19 - Starší dorost deklasoval Sedlčany

06.05.2015 11:13

Do Vodrant zamířil soupeř, který boduje převážně doma. A v Čáslavi předvedl, proč tomu tak je.

FK Čáslav –Tatran Sedlčany 6:1 (3:1)

branky domácích: Rolenec, vlastní, Richard, Plíhal.R, Kokeš, Lebduška
sestava: Gajdošík- Pavlík, Basl, Toman, Macháček - Havránek, Richard, Plíhal.R, Kokeš - Lebduška, Rolenec

střídali: Petržilka, Semrád

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: Do zápasu jsme nastupovali s vědomím, že Sedlčany na nás ztrácejí pouhé čtyři body. V prvním poločase naše hra nebyla dobrá, chyběl nám pohyb bez míče a bylo tam hodně nepřesností. Naštěstí nám vycházely standardky a díky nim jsme šli do kabin za vedení 3-1.Druhá půle byla o poznání živější a začali jsme si vytvářet šance i ze hry. Nakonec se skóre zastavilo na šesti brankách v hostující brance a myslím, že Sedlčany můžou být ještě hodně rádi za toto skóre. Hosté potvrdili, že venku jsou méně než poloviční. Naše výhra byla povinná a nyní se těšíme na zápas do Kutné Hory.