U12 Mladší žáci

U10 - V úvodním turnaji OFS nastřílela U10 celkem 38 branek

07.09.2015 22:16

Úvodní turnaj OFS starších přípravek v sezóně 2015/ 2016 jsme odehráli na domácí půdě v sobotu 5. 9. 2015. Soupeřem nám byly týmy z Tupadel, Suchdola a Kutné Hory.

Čáslav – Tupadly 18: 2

Branky: Hybler 6, Spáčil 3, Resl 3, Jeřábek 2, Paták 2, Zavadil, Koryčánek

V prvním utkání, proti velmi omlazeným Tupadlům, bylo cílem zahřát se do provozní teploty, hrát rychle, konstruktivně s častým zakončením. V 1. poločase, asi i díky velkému těšení se na mistrák a mírné přemotivovanosti, jsme hráli ukvapeně, ve shluku, bez velkého nápadu. Ve druhé půli už byli kluci klidnější, dokázali roztáhnout hřiště a přišla kanonáda, při které si zapsalo gól 7 kluků.

Čáslav – Suchdol 7: 4

Branky: Hybler 3, Spáčil 2, Růžička, Diviš

Pohyblivý soupeř dokázal v 1. poločase využívat chybičky a nižší nasazení v naší hře a i proto bylo skóre vyrovnané 4: 4. Ve 2. poločase kluci zvýšili úsilí i kvalitu provedení jednotlivých činností a hřiště naprosto ovládli. Jediná výtka směřuje k zakončení, protože přes obrovské množství šancí jsme dali pouze 3 branky.

Čáslav – Kutná Hora A 13: 5

Branky: Hybler 4, Diviš 2, Vančura 2, Zavadil, Jeřábek, Resl, Koryčánek, Růžička

Podobné utkání jako s Tupadly, jen s rozdílem, že v obranné fázi jsme byli méně koncentrovaní a soupeři povolili 5 branek. Ale 13 branek v soupeřově síti svědčí o dobrém útoku.

Sestava: Málek, Beránek - Hybler, Růžička, Vančura (K), Paták, Spáčil, Koryčánek, Píška, Jeřábek, Diviš, Resl, Vondra, Zavadil

mistrovské 31.10.2017 13:30 MFK Chrudim Venku