U17 Mladší dorost

U 15 - Patnáctka zdolala Varnsdorf, céčko vyhrálo i druhé okresní derby

03.09.2016 20:05

Po překvapivé výhře na Dukle velela povinnost zdolat Varnsdorf, který se třech předchozích duelech inkasoval vysoké příděly. Druhé mistrovské utkání sehrálo i céčko, které po čtvrtečním vítězství nad Kutnou Horo zamířilo do Sázavy.

FK Čáslav - FK Varnsdorf 5:1 (2:0)

branky: 8´ Fišr p.k., 9´  Chábera, 38´Malý, 50´Chábera, 64´Miláček - 56´Hamada

sestava: Kocprd - L. Altmann, Kubín, Malý, Honc (45´ Miláček) - Schovanec (57´ Březina) - Fišr, M. Altmann, Junek, Novák (57´ Vyhnánek) - Chábera (57´ Koudelka)

Úvod utkání nám vyšel podle plánu. V první minutě jsme trefili tyč, v osmé byl faulován Fišr a sám penaltu proměnil a v deváté minutě unikl z vlastní poloviny Chábera a i on mířil přesně - 2:0. A to ještě velké šance zmařili Chábera a Junek. Jenže hra ideální nebyla a tak v kabině byla trochu poločasová bouřka.

Druhý poločas byl povedenější. Hned v jeho úvodu se po rohu Fišra hlavou prosadil Malý - 3:0. Čtvrtou branku přidal po dalším centru Fišra hlavou Chábera. Hostům se střelou z vápna povedlo výsledek kosmeticky upravit. V závěru ještě po přihrávce Junka skóroval Miláček.

"V utkání jsme střídali velmi pěkné akce s pasážemi, které byly nekoukatelné. Trochu na nás dolehlo, že se očekávali tři body a muselo se vyhrát. Teď nás čeká severočeský trojboj, který začíná ve středu doma s Jabloncem."

Sázava - FK Čáslav C 2:4 (0:0)

branky: 50´ a 58´ Vyhnánek, 56´ Vávra, 68´ T. Čálek - 38´ a 65´ Kouřimský

sestava: Pipek - Klepáč, Kvaček, Vyhnánek, Koděra - Vondra, Malý, Vávra, J. Čálek - Koudelka, T. Čálek

střídali: Titze, Kocprd

Utkání céčka přineslo očekávaný průběh, ale bez očekávaného efektu. V první půli jsme netrefili bránu ani ze dvou metrů, z dálky zvonila tyč a břevno. Ve druhém poločasu nás probral gól vedoucí gól domácích, po kterém jsme zvýšili úsilí a po dvou brankách Vyhnánka a jedné Vávry a Tomáše Čálka jsme výsledek otočili.

"Utkání nám splňují účel z hlediska vytíženosti. Výkony jsou zatím z rozpačité. Chybí nám přesnost, individuální dovednosti i soubojové chování. Nicméně kluci hrají kvalitnější duely než vloni a to je důležité. I céčko čeká vložené utkání - ve čtvrtek hostí SK Zeleneč."