U19 Starší dorost


Senzační vítězství nad Tempem Praha se neslo ve znamení výborné obranářské práce

28.10.2014 14:30

U14 - Vítězství nad Tempem!

     Zápas s druhým týmem tabulky České žákovské ligy řídil rozhodčí Petr Ardeleánu, který rozhoduje zápasy Synot tip ligy. Pomezní rozhodčí se ale nedostavili, takže museli nastoupit laici.

Tempo Praha - FK Čáslav 0:2 (0:1)

branky: Černý, Šmejda

sestava: Magušín (35. Beran) - Čermák, Bašek, Novák, Francl - Machka (35. Hladík), Šmejda, Plašil (35. Altmann), Rapan (35. Plecháč) - Tomíška, Černý (35. Švajcr)

      Utkání řídil rozhodčí Petr Ardeleánu, který řídí zápasy Synot tip ligy. Pomezní rozhodčí se ale nedostavili, takže museli nastoupit laici.

        Na začátku utkání na nás domácí vlétli velmi aktivně a vypracovali si několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky. K jejich smůle měli mušku velmi vychýlenou a vše ostatní zlikvidoval bezchybný Patrik Magušín v naší bráně. Domácí se stále více tlačili do útoku, ale my je svou bojovností a nasazením nepouštěli do vyložených šancí. O dramatické situace však nebyla nouze. Naše útočná činnost v prvním poločase čítala jen dva střelecké pokusy kapitána Tomíšky. Až přišla 33. minuta - pomalou a chybnou rozehrávku hráče Tempa vystihnul velmi aktivně hrající Radek Černý a pohotově poslal míč do domácí branky. Pro domácí to byla studená sprcha, kterou do konce poločasu nerozdýchali.

        I když všichni naši hráči podali dost dobrý výkon, v prvních minutách druhého poločasu jsme vystřídali 4 hráče a brankáře. Všichni náhradníci okamžitě nasáli atmosféru nadějně rozehraného zápasu a bojovali od první chvíle, co vstoupili na hřiště. Domácí tlak na naši bránu ještě více vystupňovali. O střely, průniky a centry nebyla nouze. Naši hráči se předháněli v obětavosti, a když už něco prošlo obranou, zlikvidoval to bravurně chytající Jakub Beran. Ani my jsme nebyli bez šancí pojistit jednogólové vedení. Hezkou střelu Altmanna vystihl gólman. Milimetry dělily Hladíka od doklepnutí míče do brány. Deset minut před koncem, kdy jsme čelili dlouhému obléhání naší brány, vybojoval míč v našem pokutovém území Vašek Šmejda. Dlouhým sprintem přes celé hřiště utekl všem hráčům domácích a krásným obloučkem přehodil gólmana.

      Euforie z radosti ze vstřelené branky nám vydržela až do konce utkání, které skončilo senzační výhrou nad druhým týmem tabulky.

       Pochvalu za snahu a předvedený výkon si zaslouží všichni hráči, kteří v zápase nastoupili!


Příští utkání

Kontakt na trenéra

Trenér
Aleš Majer
702 004 385
Trenér
Roman Masopust
724 878 344

Pořadí U19

Sezóna
TýmSkóreBody

   

© 2018, FK Čáslav - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑