Výkop brambor pokračoval v Chrudimi | FK Čáslav mládež

U13 Mladší žáci


U10 - Výkop brambor pokračoval v Chrudimi

08.12.2014 20:52

U10 - Výkop brambor pokračoval v Chrudimi

Na turnaji v Chrudimi jsme chtěli potvrdit stoupající kvalitu naší hry a prožít radost z fotbalu na posledním turnaji v podzimní části 2014. A až na jeden drobný výpadek se nám cíl podařil.

 FK Čáslav – Jaroměř 2006 5: 2

Dvě rychlé branky na začátku utkání, které nás poslaly do vedení, kluky trochu ukolébaly. Hra byla místy plná soubojů, ze kterých bojovný soupeř vytěžil snížení na 1: 2, ale poté se přece jenom potvrdila vyšší kvalita herních dovedností na naší straně a utkání jsme v klidu dovedli do vítězného konce.

FK Čáslav – Havlíčkův Brod B 2: 1

Vyrovnané utkání, ve kterém „každý chvilku tahá pilku“, jsme i s pověstným štěstíčkem, dotáhli do vítězného konce. Kluky v tomto utkání velmi podpořil přesnou rozehrávkou Patrik Šomega, bohužel k naší škodě jsme některé velmi dobře rozjeté akce brzdili opětovným zaseknutím a hraním dozadu. Odvaha jít 1: 1 nám trochu chyběla, stejně jako vyšší aktivita a pohyb útočníků. Na těchto dovednostech musíme stále pracovat, tak aby si kluci věřili dělat tyto činnosti automaticky nejen na tréninku, ale i v utkáních. I přes uvedené nedostatky si však kluci vybojovali postup do semifinále a těšili se na boje o medaile.

FK Čáslav – FK Chrudim 1: 8

Facka na závěr skupiny. Pohyblivému a technicky zdatnému soupeři jsme hru usnadnili mdlým pohybem, nedostatečným přistupováním k soupeři v obraně a při napadání,  též pomalou hrou směrem dopředu. Nejméně povedený výkon z celého turnaje a zasloužená vysoká prohra byla na světě.

Semifinále: FK Čáslav – Havlíčkův Brod A 1: 2

Asi nejlepší výkon na turnaji. Kluci ukázali velkou fotbalovost, evidentně se poučili z utkání proti Chrudimi, hráli velmi obětavě, dobře kombinovali, dostávali se do dobrých střeleckých pozic…Bohužel jsme dojeli na jejich neproměňování. Nutno dodat, že HB hrál také dobrý fotbal a stejně jako my si vypracoval dost brankových příležitostí, při kterých nás podržel výtečný Páťa Šomega. Svůj gól navíc však dokázal po jednom povedeném brejku dát…

Utkání o 3. místo: FK Čáslav – Chrudim 1: 3

Do utkání proti soupeři, kterého již velmi dobře známe, kluci vstoupili bojovně, ale na můj vkus s přílišným respektem. Projevovalo se to zejména při přechodu na útočnou polovinu, kdy po dobrém rozehrání našeho brankáře, hráči v poli váháním a nepřesnou přihrávkou poztráceli spoustu míčů. Soupeř nabídnuté šance využil a dostal se do vedení 0: 2. Naděje na zvrat v utkání přinesla povedená akce Bena, který našel odvahu jít do kličky a přesnou ranou k tyči snížil na 1: 2. Od té chvíle jsme soupeře zavřeli na jeho polovině, kluci hráli velmi obětavě a bojovně, vyrovnání viselo ve vzduchu. V poslední minutě měl na noze vyrovnání Tomáš R., bohužel nedal a po odraženém míči soupeř skóroval do naší prázdné branky. Emoce na obou stranách v tu chvíli byly veliké, na naší ty slzavé, ale po chvíli přece jenom převážil pocit z dobře odehraného utkání i turnaje a kluci si došli pro zaslouženou odměnu – bramborovou medaili…

Branky v turnaji: Rolo 6, Klocák 1, Šindy 1, Šably 1, Ben 1

Sestava: Šomega – Rolenec, Vančura, Spáčil – Kloc, Šablystyy, Šindelář, Zedník, Mariani


Příští utkání

přípravné 08.03.2018 18:00 Bohemia Poděbrady Doma

Kontakt na trenéra

Mgr. Jan Spáčil
724 349 287

Petr Rolenec

   

© 2018, FK Čáslav - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑