Z halového turnaje v Chrudimi jsme si přivezli bramborovou medaili | FK Čáslav mládež

U10 Starší přípravka


Z halového turnaje v Chrudimi jsme si přivezli bramborovou medaili

03.03.2015 12:14

U 7 - Bramborová z turnaje v Chrudimi

V sobotu 28.2. se uskutečnil halový turnaj MFK Chrudim, kterého se zúčastnil čáslavský tým U7 doplněný hráči z minipřípravky.

FK Čáslav – SK Polička                0 : 1

Náš první zápas jsme začali výborně, měli jsme hodně šancí, ale bohužel žádnou se nám nepodařilo proměnit v gól. Zato soupeř svou jedinou šanci v zápase proměnil a vyhrál.

FK Čáslav – AC Sparta Praha       3 : 6

Naše další utkání bylo pro nás svátkem, neboť jsme hráli proti AC Sparta Praha. Proti favorizovanému soupeři jsme začali hrát velice dobře. Dokonce jsme mohli jít i do vedení, ale obránce soupeře vykopl míč z brankové čáry. Poté přišlo několik našich chyb v obraně a soupeř každou naši chybu trestal góly. Za stavu 4:0 se dokázali kluci zvednout a začali jsme také dávat góly. Nejdříve krásnou střelou  Davidem Dražinovským, potom ranou k tyči Michalem Skokanem a nakonec náš brankář tohoto utkaní Tadeáš Strnad z výkopu brankáře upravil na 4:3 pro Spartu. Už jsme všichni mysleli na vyrovnávací branku, ale náš soupeř ke konci utkání vstřelil ještě dvě branky.

FK Čáslav – FKM Jihlava A          2 : 0

Kluci k tomuto utkání přistoupili velice zodpovědně a bojovně. Naše hráčka Eliška Panýrková zajistila  dvěmi krásnými góly vítězství. Kluci se s každým zápasem více sehrávali a soupeře do žádných šancí nepouštěli.

FK Čáslav – FKM Jihlava B           5 : 0

Od počátečních minut jsme bojovali a dařilo se nám držet míč. Hned ve 2 minutě utkání dal vedoucí branku Michal Skokan. Druhý a třetí gól vstřelil David Dražinovský, čtvrtý gól dal Filip Klinkáček tvrdou střelou po dobře sehraném rohu s Davidem. Závěrečný gól vstřelil Michal Skokan z trestného kopu. Našeho soupeře jsme do žádné šance nepustili.

FK Čáslav – FK Jaroměř                 1 : 3

Další soupeř nám skoro vůbec nic nedovolil a v úvodu jsme dostali  tři rychlé góly. Náš protivník byl u všech míčů rychlejší. Ke konci utkání utekl obraně Michal Skokan a vstřelil  náš jediný gól. I přes velkou snahu a bojovnost našich kluku už jsme s tímto utkáním  nedokázali nic udělat.

FK Čáslav – RMSK Cidlina Nový Bydžov    3 : 1

Na poslední utkání se kluci velice těšili a bylo to znát. Hrálo se s šancemi na obou stranách. Michal Skokan v tomto utkání vstřelil ,,Hattrick“ a zajistil po velice dobré kolektivní hře vítězství našeho družstva. Ke konci jsme dostali branku, která už nemohla ovlivnit výsledek utkání.

Celkové umístění v tomto velice vyrovnaném turnaji pro nás skončilo na  krásném 4. místě, které jsme oslavili v Macdonaldu.  Nejlepším hráčem našeho družstva byl vyhlášen David Dražinovský.

Velké poděkování patří všem hráčům, rodičům a také klukům z mini přípravky, kteří doplnili náš tým (Sebastián Kuklík, Tadeáš Strnad, Jakub Tichý).

Vstřelené góly:    Michal Skokan - 6 gólů, David Dražinovský – 4 góly, Eliška Panýrková – 2 góly,

                         Filip Klinkáček – 1 gól, Tadeáš Strnad – 1 gól.

Sesetava: Skokan, Panýrková, Dražinovský, Krejčí, Kunášek, Klinkáček, Tichý, Strnad, Kuklík


Příští utkání

halový turnaj 24.02.2018 09:00 MIDA Sport Cup - Pardubice Venku
MIDA Sport Cup - Pardubice

Kontakt na trenéra

Radek Zoufalý

723 235 812

Natálie Miláčková

                                                                             


   

© 2018, FK Čáslav - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑